Nagranie zdjęć do etiudy zaliczeniowej pt: “Podejście”.

·

W dniach 29-31 lipca 2024 r. w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach miało miejsce nagrywanie zdjęć do etiudy zaliczeniowej pt: “Podejście”. W rolach głównych wystąpili Niko Niakas oraz student Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie Hubert Czajka. Reżyseria i scenariusz – Elizaveta Dedal. Sceny były nagrywane w sali symulacyjnej SOR oraz na korytarzu głównym CDiSM.

W nagraniach filmu udział wzięli:
Aleksandra Czarnecka, Kuba Kuchno, Mateusz Moń, Marianna Korman, Magdalena Domaradzka, Jan Karpiuk, Dawid Łojewski, Kinga Bruch, Jan Seraphim, Olga Rzehak, Julia Miłek, Radosława Niezgoda, Augustyn Bardian, Hubert Czajka, Niko Niakas, Elizaveta Dedal, Amadeusz Ciesielski, Jarosław Czerwiński, Kinga Kopańska, Kuba Hojan, Maryna Majerczyk.